ye man..diky za props.. taky me bavite, jako jedni z mala z Prahy jedete nuuskool sound..
at se dari
T
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ye man..diky za props.. taky me bavite, jako jedni z mala z Prahy jedete nuuskool sound..
at se dari
T
je to stttttttttttyl
Ahoj..To je jeasný...:-)...Jestli máš icq pošli a dohodneme se....zatim se měj jinak dobrá tvorba:-)
Luxusníí trackyy..
peace new tracky bomba obdivuju
dobry texty, dobry instra, dobry vsecko, jen tak dal, peez ;)
Proti hvězdám :D:D mazec jako swine :D peace
ahoj :) no jasny sem :) tak snad se zas nekdy uvidíme,abych si vám zas mohla poslechnout,při nahrávání :) jinak track pecka :)