čahec Rambo jak je?:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čahec Rambo jak je?:D
Jooo přijedes do Role jou??
**! NeW !** REMIX **! NeW !** PLS KOMENT
Nafdar Nefto,jak fe máf?Jako já fem fe chtěl zeptat na feat. mám produkci od DJ Bramboráka tak kdybyf chtěl můžem se domluvit moje icko je 482-786-993 čus
ahojyk dej mitvoe icq pls
jo a cekam na ten beat...:)
Nesto!!!!Best ava bracho!!!!Respect!!!Jen tak dal vis prece ze si NEJ!
MTMMR!!♥♥
zdarec hele určitě se tam někdy sejdem...traky máš tracky v klidu...dávám do spřízněnejch :)
čao,
Mno určitě se zase někde sejdem. ..... třeba na nějaké spolupráci vid ... kdo ví ..
ahoj takže máme to tu sice s menčím spožděním ale máme Dj Fero nám přináší mixtape čekuj a stahuj peace Snake a Fero najdeš na mém profilu