°_ Ooouch .. Luxusní tvorba ;) Počíítej s mojím fans ;) Držím palce , měj se ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
°_ Ooouch .. Luxusní tvorba ;) Počíítej s mojím fans ;) Držím palce , měj se ;)
Ahoj,tvoje tracky se mi docela líbí,jen tak dál a držím palce...:))
měj se...;))
ty pastiko dej tam vsechny pisnicky
Ty jo Prostě Ty neJvÍíÍíÍc:D Máš dobrej hlas je to celkově pohodova tvorba=)Libi se mi to.AdD
ahojí, tvůj hlas se opravdu moc dobře poslouchá:)
na hOvnO:D:D:D::D:D:D::Dužila jsem si tO jen na stagi,..jinak jsem byla Ospalá:D
super:Djak se líbila akce?:D
zdravim , tak neco mi sedlo neco ne ale tak nemuze se libit vse, ale mas odeme palec hore.cejtim v tom nakou energii urcite pokracuj , jinak checkuj muj bnad kolem poloviny kvetna akce ve virusu , a DS jako predkapela Indy & wich . mej se , zatim Hanis z DS
Skvělost,úžasnost. Přidávám,klobouk dolů.
Cus bracho.....Osudy...tuhle pisnicku nejvic zboznuju...podarila se vam!Respect!