čuss čekni new instro díkes
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čuss čekni new instro díkes
Zdravim Nesta hele neměl bys zájem o nějakej featek? co řikáš kdyžtak se ozvy nebo si mě už autorizuj na icq jestli máš to co tu máš psaný na profilu zatim zdar a at se daří v NVD peace
dobře ty máš to good
hale ale ten beat už je použitej...tak ale jestli by si něco chtěl spáchat tak napiš na icq 418546610 ;) tam se mužem domluvit
ten beat sem dělal já s kámošem ;)
česta kamooo libi se mi tvoje vitvory hej jen tak sem si řikal co kdyby sme hodily nějakou zpolupracičku hm...???;-) ozvi se zatím Fabio
Jedeš si moc dobře až na to instro u In Da Praga .. Pač ..je to dupná pínsička .. ale tak budiž dobře Ty
dit te mam v oblibenejch :D co děláááš XD tady ve vršovicích moc raperu neni... :/ skoda mnou :D tady je to samej slavista a diskat :P :-!
nesto je pan porad jde nahoru tohleto je budoucnost lidi :D:D:D:
ŠtýýL..!