cau delam hlasovani a ptam se vas jako ostatnich na kapelu ,pres jaky program pracujete piste to na muj ucet
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cau delam hlasovani a ptam se vas jako ostatnich na kapelu ,pres jaky program pracujete piste to na muj ucet
UŽ SE FAKT TĚŠIM NA LP
NESTO BEST
tyjo ty seš čim dál tim víc lepší faakt:)
ty new věci SUPER* ;)
Ahoj, líbí se mi Tvůj track Virtuální život je vidět že to chceš někam posunout a myslím že tohle by Tě mohlo zajímat. Chceš získat možnost natočit svůj vlastní track v profi studiu?
Tak doraž 19.6. do Retra na vyhlášení vítězů talentovky od Tictacu, která jede už 3tím rokem.
Kromě premiéry nováčků na scéně se v pátek 19.6. od sedmi večer se v Retru koná hustě maximálně nabušený mejdlo s Orikoulí, H16 a Henrym D. A ještě jednou českou HH legendou, která tam bude oceněná za přínos scéně... Dostaneš tam taky zdarma docela dost nabušenou MP3 kompilaci s 100 nejlepšími tracky a další vypimpeninkami. Příští rok budeš na kompilaci Ty, nebo to klidně můžeš vyhrát!Jo a mrkni na tu videopozvánku, je to docela prdel, co o talentech říká 50 Cent, Snoop Dogg, J.Lo, Nelly, Busta a další.-) http://www.youtube.com/watch?v=…
Vstupný je za 70 v předprodeji a na místě 99,- .To je fér ne? Jo a sory, jestli je pro Tebe tahle zpráva Wopruz... snad to přežiješ .-))) Cues Kačka
Vubec na tebe nekaslu..brouku takze tady ti posilam velkou pusu aby si vedel ze na tebe myslim!!!
:-****************
...))
jj dobry treck hlavne takhle dal a hlavne od toho nechod pryc protoze ty nato mas
mno co napsat si šikula proště máš talent .....jen tak pokračuj aspon mam slavnyho best friend a mužu bejt na tebe pyšná a chlubit se to je můj spolužak a dobrej kamoš....jen tak dal sem tvuj fanoušek...šikulka nesto
No jo,Javík to je borec ty písničky sou fakt pecka!!!!!!!Jen tak dál:-)
Zdarec,ten nový track je dost povedený.
Dobrej new track:)