ten diss je mimo hudbu hehehe
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ten diss je mimo hudbu hehehe
NVD jsou nejlesi a nikdo na nema a tenhle diss...nezajem melou tam uplny picoviny ...jste nejjj
Ten diss se jim fakt nepovedl... je to takový dost nudný... Chtělo by tam dát trochu pravdy a ne sámý urážky...kdyby klucio zapřemejšleli a uvědomily si že někoho setřít se dá i bez sprostejch slov tak by to bylo lepší... Brácha ty jim to vrátíš... a mnohem líp:-*
Mno tak nak nechapu proc se tady lidi musej dissovat,ale k samotnému dissu je to opravdu na nic..jak říkal dezi bez nápadu,zadnej příbeh,žádná pravda,jen sesmolene hovadiny do radoby tracku..a jeste je ta ac moc potichu...muj nazor..peace Kafi
no johny zip a johny boss teda čekal jsem neco víc od vás podle mě je to bez nápadu ten diss jen nadávání ale sem zvedav na nestovu odpoveď pak se to budep orovnávat líp :)
¨Myslím ze NVD dá lepsí diss npo.... tk drzim palce
Perfektní tracky, seš fakt dobrej :)
Poslouchej Radio "KONTRAST" http://www.radioo.cz/wplay/128
luxus :)*
Proč když se v hip hopu začne "zpívat", tak zaniká ta melodie, která by za jiných okolností potvrzovala označení HUDBA? Ach jo, to je fakt pech.. :o(