Ahoj :) novej track je hodne dobrej :) máš na to bejt jeden z nejlepších , což podle mně jsi :) jen tak dál :)
emeikey
Přesně tak, je to pecka...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Přesně tak, je to pecka...
Ahoj :) novej track je hodne dobrej :) máš na to bejt jeden z nejlepších , což podle mně jsi :) jen tak dál :)
ahooy
máš to dobrý:)líbí se mi to..jen tak dááál:)
diky moc
Jou brácho pecka tracky a tvorby :) Se těšim na Rap Ulic Dvojku ;) a jinak dík za tamto :)
nesto hele mohl bych te poprosit az vyjde to nový LP Prvý rok das ho na bandzone ke stazení pls...
díky moc Dan
čéé mén poslechni novou věc a kdyžtak nech koment;) míír
v pohode jen tak dal peace cekuj prof vandaL
cau hele kmo určitě se ukážu na nahrávání toho tejpu nebo dema co chystám ještě to neni uplně rozhodnutý jo a mám ve rřídě tvýho fellu denis se jmenuje a je to týpek prej deš na battle tak přeju dobrou flouw zatim cau
momentálně ožralý momos
Mrte tracky... hlavně ten novej Proč život není jak byval ... Fakt dokonalí ;o)