Javiiiinkuu....Jako vzdycky! Všechno nej! Bohužel mi nejde to stahnout ale jinak LuXus LP! =-*
Jen tak dal! Mas velkej talent a verim ze dosahnes toho hodne!
MTR =-*
***Katze***
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Javiiiinkuu....Jako vzdycky! Všechno nej! Bohužel mi nejde to stahnout ale jinak LuXus LP! =-*
Jen tak dal! Mas velkej talent a verim ze dosahnes toho hodne!
MTR =-*
***Katze***
mnojo Nestíku ty si moe šikulkla maš užasny pisničky strašně se mi libi ta pro tebe ta je užasna ..teda oni sou všechny :-)seš šikula:-Djen tak dalllll:-)
ale neni to spatne bubec je to dobry to ja se jeste musim snazit....caw MCmazda
ej máš to povedený,LP parádička luxusně nabitý (a tak to má být) tracky jsou nápaditý,seskupení rýmů a slov je pěkně na míru,pecka prostě , jinak počekuj MIXTAPE Limited Edition mier
Zdravim te,.jj LP je hodne v pohode,urco se ti povedl,.jinak tvl Lussi si to dala fakt dobre,.mej se cau
zdary méén..tvý LP...hodně dobrý pecky tm jsou;)...smekáám;)---jen tk dáál;)...ft...určo dáme;)..měj se ztm;)
Heeh...=)...Nejvíííc se ti to povedlo..libový tracky..=)
suuuper :)))))))
Čau,no je to jedno z nejlepších LP z těch co jsem tajten rok poslouchal BihUp!
LP je luxusní :) seš fakt dobrej :)