Poslouchám mixtape a myslim si, že kvalita stoupla od urovne solovek HORE!
Mira
Hej kemo nesto jsi fakt borec nemusis davat koenc protoze ty nidky neselzes kurva jsi fakt borecek jsi nej rapas kteriho znam v 16 muzu ty rict ze fakt tahnes dobre z N.V.D fakt moc a preju nej do roku 2010 kemo hodne repu a hodne stesti v nem a v zivote protoze tyjsi to zaslouzis trenujes jak svin a tet to vislo na jevo jsi fakt borec PEACE Malej Mira










