Mc Marys - Názory | Bandzone.cz

Mc Marys hip hop-rap / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • diss na korpalu
    Nezařazeno
  • pro sabinu
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

MC Orac feet Libuše

no lzickou ale tou plastocou co se dava do kafe protoze zeleznou by to ten človek mekl moc snady ale gangstrum to nevadi protoze si nemaj ne cem udelat tu lobotomiji

Bez profilu

voice of street

a jinak... frajerko... já minule složil 90 metráků uhlí... a to dá asi víc práce než tahle píčovina jakou bych vyblil v težký opilosti za tri minuty... soudnej člověk z toho musi dostat sklon k samovolnejm potratům nebo si radši udělat lobotomii lžičkou

Bez profilu

MC Orac feet Libuše

ahoj klárko 91 to je vek a nebo vejska bud si kmet a nebo trpaslík. moc me tesi tvuj osobytý názor ale myslil si ze by se lidi nemely rvat do toho co neumej a treba tady nas kamarad(zase iroie) MC marys zpivat neumí a texty vymejslel asi ozralej. ja težko neco muzu neco nazpivat kdyz zpivat neumim a jsem natolik soudnej ze pokud to vim tak to nebudu delat ne jako nekteri lide s iq kedlubny. moc me tesilo si s tebou popovídat a dekuji za tvuj hodnotný komentář pá

Klárka91

VY JSTE FAKT IDIOTI,NADÁVAT JINEJM TO VÁM JDE CO,ALE ABY STE S EPŘEDVEDLI SAMI,TAK TO UŽ SE BOJÍTE,CO.ZAJÍMEJTE SE RADŠI O SVOJE VYMAŠTĚNÝ MOZKY,TEDA JESTLI NÁKÝ MÁTE A AŽ NĚCO SLOŽÍTE,TAK SE OZVĚTE.COŽ VY ASI NIC NESLOŽÍTE,CO.VY UMÍTE AKORÁT BUZEROVAT,NO JO TO UMĚJ JENOM TY PRAŠIVÝ SMAŽKY.

Bez profilu

MC Orac feet Libuše

no sislat a prska no to je fakt na povazenou mislis te to pise s tou jeho? neverim tomu ze by nekdo krome nej mohl bít tak inteligentní (pro MC Marys: inonie najdes to ve slovníku) ale je to mozny ze on to vymejsli a nona to pise protoze je analfabet(jako ze neumíš psát) ale hele na tydle hypopaky blati jedno normalne budes stat u kanalu a on pride zacne pskat ta ho otevres podas mu to vyko a reknes todle je gengsta amulet on si ho povesi na ktk hnedle vedle zvonku od kravy kterej ukradl doma a jelikoz ho to prevazi tak do toho kanalu zahuci a konecne znej bude poradnej undergound raper

Bez profilu

voice of street

mc orac ft. libuše: jasně kámo... začne na mě šišlat a prskat a tim mě fakt zničí páč já jako nenosim dešník ani plášťenku... a mám pocit že to nevymejšlí sám ale píšou to s tou jeho když se sejdou v ústavu na zahradě a učej se psát a číst... tomu to tak odpovídá ale fakt se ho jako bojim páč von určitě vyrůstal v ghettu a má po kapsách rychlopalný kvéry jako rambo

Bez profilu

MC Orac feet Libuše

hele voice of street ty to asi nechapes co koukam ze nemas srdce pravé smažky on te nezmlátí on te roznese hudbou chpeš to? proste zecne repovat a naprosto te ztrapní s vim originalnim textem a zpevem. po pripade sebe protoze zpiva kraviny a navic to neumí dokonce to to vypadá ze to vymejšlel sám.

Bez profilu

voice of street

tak to schválně vyzkoušíme protože já takovýhle hopery žeru k snídani... a to tě v tom vašem ústavu pouštěj i na ženský oddělení? nebo máte společný cely když se znáte?

Mc Marys

voice of street:tak v tom případě si tě potom chytnu a doataneš mě je to jedno až pak půjdeš brečet nazdar demente