jo kámo dobrej agresivní rap! jen tak dál ! :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jo kámo dobrej agresivní rap! jen tak dál ! :-D
dzivy brizolit za cebou
to je curak .. za tohle bych se s tydel i na srazu dementu omg :DDDDDD smeju se tomu celou od dobr ykdy jsem videl tu fotku :DDDDD
se divim že nemáš 100 000 návštěv
hmmm...pěkný :-D
ty kluku ty si borec zkus to do Superstar a pěchota je tvoje:DDDDDDDDDDDDDDDD
Myslíš vod čeho ty přispěvky sou... aby ti to tu někdo okomentoval a pokavad se ti to nelibi je to jen tvuj boj že se nedokažeš vyrovnat s krytikou...
chlapce, ty sa nauc rozpravat najprv :D:D
Hej hola, bratře černochu, jak se mohu stát členem Tvého street teamu??? Budem spolu krást, loupit, drancovat, zkrátka táhnout za jedno lano!!!
Tvůj hlásek je jak konipásek, tvůj rep je jak můj schnilej dred.. že zdravim Sabinku, je to šťastná díívka, že má takovýho borce, jakým jsi právě ty! A ta fotka s tou méodrou zááchranou vestou.. mmm, perfekto!