Dopis na rozloučenou - líbí se mi to.. :) musime se domluvit na ty spolupraci bro! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dopis na rozloučenou - líbí se mi to.. :) musime se domluvit na ty spolupraci bro! :)
http://www.youtube.com/watch?v=v… poslechni si .... komentuj :)))
Ahoj..Dlouho jsem nespamoval,tak bych byl rád zas za nějakej názor..Co se týče mé tvorby..Díky Wasteland..Pokud bude zájem rád názor vrátim..
čuzz man prosim tě ozvi se mi ... přidej si mě na FB ... http://www.facebook.com/DeeOne1995
Potřebuješ nahrávat vokály ? Smíchat novej beat ? Udělat pecku ? Nafotit promo fotky, natočit klip, trailer, udělat grafiku ? Star Touch Media je tu pro Tebe ! Pis na studio@hardworkz.cz ! http://bandzone.cz/startouchmedia
http://bandzone.cz/startouchmedia Koukni na nový studio a ozvi se !
Zdravím jestly máš chvilku zčekni starší treks na mém profilu , a jestly budeš chtít zanech fans díky, mej se, at se daří :)
Ahoj právě jsem vydal nový track s názvem "Život je změna" budu rád když se na to podíváš a popřípadě řekneš názor. Díky :))