čauky jak je??
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čauky jak je??
jo to jo, ale nikdo to nenapsal,tak jako ty vís?..
juj tak to diky..:Dto jsi asi jjedinej kdo mi to napsal=)ale děkuju:-*
ouuu děkuji,kalhotky jsou nový, jsem je musela zveřejnit:D..:-*
jaj peknej profil...a luxus treky...respekt tobe peace:)
napiš na icq 261-268-715
peace!!! díky.... nejvíc se mi líbí ten budwar city refren ;-)
a to prorok taky není špatný!
BIG UP! peace
Tak snad to nejlepsi a nejkrasnejsi...tvorba luxusni..moc tomu nerozumim ale chvalim :-*
co vic dodat? asi nic jenom to ze je to pekne :-* to je vse
Maj sa peace :-* Makus