Peace kamo new track dost hustej!Davas si to fakt dobre,makej dal ty na to mas man! :) PeaceManNS
Erzi
Cesta Coldo :)
Až budeš na icq tak se mi určo ozvi ... jinak na mým profilu čekuj ten náš track :o)) http://bandzone.cz/erzi
Tak zatial broo










