Ten Diss je dost dobrej Tyrmo je žebrák:D Mc pirko:D těším se na desku..makej kámo držím palce zatím čus PK1
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ten Diss je dost dobrej Tyrmo je žebrák:D Mc pirko:D těším se na desku..makej kámo držím palce zatím čus PK1
Dekuji za Reklamu
Dekuji za Reklamu
Čau chlape...
Doufám,že na mě myslíš s těma MAAT...Respektive L.D. ;)
Ať se daří,W:);)
kurva ten tyrmo je novej 2pac jak to tak posloucham..
www.bandzone.cz/stigmatacrew tam je ten diss mckulma
Jsný, to chápu :-)
Dá se ten jeho diss někde poslechnout ?
coldo sem rad ze jsem na tvem album az ja udelam cd urcite s tebou pocitam zdarec reppy
ZdaRec...tvůj RAP se my líbí..! Uš to je na velké úrovni ..! Kdyžtak čekuj profil..! Mněj se..!
_SeVn_