tak kdy daš něco novýho a už konečně lepšího?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak kdy daš něco novýho a už konečně lepšího?
bunny si musi brat devitku protoze dyby vykalil jednu dvanactku tak by mel otravu alkacem LOLOLOL
čus pepo tak kdy to můžu nahrát?až se ti to hodí nepiš na icq:423-558-772 nebo na mobil 774 279 768 čus
vodkad je ta nova fotka s tvejch desatejch narozenin?
LoL podle slov si velkej ´´GANGSTA´´ tebe potkat na ulici....tak......aha nic vy by ste si vzali devitky :D:D:D lool :D
ne je to fak hrozny.!
jo a hlavně normalní ten text !
peace man
DD*
kámo chtělo by to flou a lepší kvalitu a ne tak sprostý texty..jinak ok man..!
DD*
zdravim kamo fandim ti na to kolik ti je si klasa respekt chci ti řict že mc nesto na tebe děla diss udělej ho prvni kamo a nikomu to nerikej to je jeho profil http://bandzone.cz/mcnesto
:D mám dost ty seš kokot....