To co produkuješ je totální sračka,ale na druhou stranu ti za to děkuju,v porovnání s tebou zjištuju že spousta kapel z bandzone o kterejch sem si myslel že sou špatný,se mi zdaj v porovnání s tebou světový:-D vyser se na to a di si napsat domácí ukoly











