nj, tak první věta tvýho bia vysvětluje to bláto, co vypouštíš z pusy.. "Takže je mi 12" .. možná míň kokotů a zmrdů v textu by neuškodilo kámo..
......oOo........
:D myslíš si že čim víc kokotů zmrdů a sračk tim lepší rep? nehraj si na toxxe nulo...co ty můžeš mít zažitý že daváš takovou rychtu? je mi z tebe zle...







