Mc Bunny - Názory | Bandzone.cz

Mc Bunny rap-hip hop / Štětí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Vem si to sračko
    Nezařazeno
  • Jak to je?
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

......oOo........

:D myslíš si že čim víc kokotů zmrdů a sračk tim lepší rep? nehraj si na toxxe nulo...co ty můžeš mít zažitý že daváš takovou rychtu? je mi z tebe zle...

Bez profilu

tom

Je toto možné?

Bez profilu

worw

hahaha, no vždycky jak jsi na tenhle song vzpomenu, tak se musim smát...co to ksakru je?
:-D Kámo, na tohle se vyser dokud je čas a radsi si zkontroluj, jestli už máš domácí úkoly do prvouky :-D

Bez profilu

Alcyone

Omg tak tohle ne, co ty si za člověka? I každýho takovýho malýho sráče jako si ty by takovou trapárnu nenapadlo nahrát na net :D a ty silně volená slova která nejdou do rytmu ae aspoň že jsou silná že? :D NO SI KRE.TEN :D co vic rict

Bez profilu

qip

Tak to snad asi ani ne...

Bez profilu

:D:D:D:D:D:D

Všechny takovýhle malý rozmazlený fakany a podobný smrady zmlátit že by si měsíc nesedli...A i to by bylo málo aby se jim rozsvítilo a dostali aspoň špetku něčeho jako je rozum či tak něco, což evidentně ve svých zakrnělých ptačích mozečcích zcela postrádají...Panebože, kam ten svět spěje, jak může někdo něco takovýho myslet vážně, je to vůbec možný...?!

pivan

hej Bunny, kde sou ostatni songy? Vem si tosračko, z nich byl asi nejlepsi, ale i ty ostatni byly fajn. Budou nejaky novy?

Bez profilu

konecne

konecne tenhle kokot neni v top 5 !

1 2 3 4 5 6810131620242832353739 40 41 42 43 44 45 46 4749515457616671768185889193 94 95 96 97