Ahoj Bunny, chtěli jsme se zeptat, jestli dáváš hodiny rapu. Náš rap prej není dobrej a nevíme, jak to zlepšít. Ideálně 1x týdně, max 500 kč/hodinu. Předem děkujeme za odpověď. BT'n'J
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Bunny, chtěli jsme se zeptat, jestli dáváš hodiny rapu. Náš rap prej není dobrej a nevíme, jak to zlepšít. Ideálně 1x týdně, max 500 kč/hodinu. Předem děkujeme za odpověď. BT'n'J
No tak co sračko,
nulová značko,
jsi velký béčko,
smrdí ti PÉČKO!
Tvůj rap je nula sračko. Jsi malý děcko co nechápe svý texty jsi hovno!! Pokud nevíš s kým mluvíš,tak teď ti napsal sám bůh rapu David Černý
tak ty ses na to jeste nevysral...
ty kraaavo,ty ses ale trageed!:-Dtrhaam se smichy
Takže do konce února je tu novej hit .
Zdarec...Jsem z morkovic a všichni ti tu fandíme...nechtěl bys k nám někdy přijet a pořádně nám tu zarepovat??? Nemáš ještě nějaky songy??? Neni nad starou dobrou písničku o lásce. Ty máš to zprávny rappersky srdíčko!!! Jen piš takové hity dál.
chudačku kdybys potřal pomoct napiš
tyvole ty si spis mc banán ne?
Umri prosim