Mayslayweec - Úvod | Bandzone.cz

Mayslayweec progressive-thrash / Aš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mayslayweec
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Oživujeme profil

Zdravím

Tak opět po dlouhodobé neúčasti oživýme náš bandzounový profil a zanedlouho přidáme i pár skladeb, takže se doufám máte na co těšit :) 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

František z Kraslic

Try & Play 2016 v Kraslicích, již po druhé odstartuje místo Miloše Meiera jiná hudební "hvězda" stejně vysokých hodnot, LÁĎA KŘÍŽEK s akustikou, společně s Reddym a Tomášem, ve čtvrtek 30.6. 2016 v Městských sadech od 19,oo. Pátek 1.7. bude patřit jako vždy dětem a mládeži do 18,oo. Na večerní hudební program zveme Matouše KALWICHa a závěr bude patřit místním karlovarským rockerům + jam session, možná i s BLUES MYSTERY z Trutnova. Sobotu 2.7. vyplní opět dět. olympiády, soutěže a možnost vyzkoušení si zahrát na ozvučeném podiu a na všechny hudební nástroje, které si mladí umělci donesou.( k dispozici na podium budou, bicí, kytary, klávesy). Po tradičním kraslickém worshipu v 18,oo budou explodovat BORON. Milovnici "tvrdé klasiky" se mohou cca od 20 do 23 hod. kochat s THE OF CREAM (symphonic-rock) a následně MAYSLAYWEEC (thrash-progressive. Ohnivá show ukončí sobotní program a nedělní Bohslužba ukončí 9. ročník T&P v Kraslicích. VSTUP ZDARMA ! /vítáme pomocníky k technické i pořadatelské službě/

František z Kraslic

Tak, jako tradičně otvírá ve čtvrtek akci "Try & Play" v Kraslicích - sadech Miloš Meier svým drumming syndromem, tak se stává tradicí, že tři pánové (táta + dva synové), v podobném žánru akci v sobotu večer uzavírají...Co a jak dál ???, nám sdělí v neděli frontman kapely při Bohoslužbě. Co si přát vice, než dobrou muziku + Slovo života? Těšíme se na vás MOC !!!

Zobrazit všechny názory