To nejlepší co člověk může na bandzone slyšet...Nevinost je geniální song.
P.S: celkem mě překvapilo jak máte na myspace mezi přátelama např. Dimmu Borgir,Marduk apod. :) - i dyž někteří by se od Vás mohli učit:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To nejlepší co člověk může na bandzone slyšet...Nevinost je geniální song.
P.S: celkem mě překvapilo jak máte na myspace mezi přátelama např. Dimmu Borgir,Marduk apod. :) - i dyž někteří by se od Vás mohli učit:)
koukni na klip :-))) http://bandzone.cz/igelit/video/utopie
Tož dobře to čistí.
už aby byl AFOD :-)
To Karol: Co to placas za kraviny. Všímej si jaký máte borce u Vás v Čobolsku a nevotravuj.
To MM: Přeji vše nej do noveho roku a moc se tesim na nove CD. Aja (Praha)
piči šak ta vaša klávesačka neví hrat!
Si tam zavolajte Stíwího ten vám to natre! Treba mat burácájúci imidž hošani
Chlapci ste naozaj velmi sexi a páčite sa mi...máte krásny imidž a veľmi sexi pokreslené tváričky...
chcel by som sa iba spýtať ako často si honíte.
veľmi krásna hudba
www.bandzone.cz/detyzdefektu
Milý Strigo, Když už se Ti nelíbí muzika kapel, které si uvedl, tak alespoň nekomol jejich názvy, to mi přijde trošku po úroveň. Mě se např. Tebou uvedené kapely líbí, ale to je asi fuk. Děkuji.
No musim konstatovat,ze je to urcite lepsie ako Agmen,Wyrm,witchcaaat+im podobne na kt. som uz kritiku napisal,ale aj tak by som sa s tym songom viac pohral!!!!Myslim,ze mate na to!!!!