pani, vcera to bol skvely vecer v banovciach....diky :)
kajohcbc
nazdarek chalani pišta party ako NO1 som sa ako husto opil jak ste odyšli potom si už nepametam boli ste ako najlepší dufam že si ešte zahrame spolu držte sa sewa
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdarek chalani pišta party ako NO1 som sa ako husto opil jak ste odyšli potom si už nepametam boli ste ako najlepší dufam že si ešte zahrame spolu držte sa sewa
pani, vcera to bol skvely vecer v banovciach....diky :)
chalani prisli by te zahrat na akciu 19.2 2011 v Bombure
Valentine metal night vol.3 ???? ak ano dajte mi vediet na Ollloboy@gmail.com a dohodneme detaily
Peace
Olloboy production
Hellou priatelia!Skuste naš novy song,-)
To je taká originálna zverina, akú som ešte nepočul :D
Servus,
robíte šraci výmenné koncerty?
Zdravíme vás priatelia !!
Na náš profil sme nahodili ukažku z pripravovaného EP 4 resons 4 failure(s).
enjoy !! :)
Skúste nás...
aj ja sa pridavam v sobotu brutal dufam ze sa este niekedy uvidime pecka bola len tak dalej
pridavame k spriaznivim
╬ Alma Persona ╬
suhlasim so shimmym..:D..kruto mega dobry ste boli..:D