caute mokráci kukuč :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
caute mokráci kukuč :)
Ospravedlnujem sa za tie predchadzajuce linky, chcel som vam to poslat ako obrazok a takto to dopadlo..Miso
zdravim priatielia posielam pusu :p...šecko dobré nak to hrá :)
Tak zitra, chalani. Let´s set the stage on fire...
Pozdravujem bratov z mojho rodneho mesta Zvolen :))) Rodinu treba kontaktovat ked sa najde :)) Timmy - ExImunita
Zdarec,
hledáme kapelu na výměnné hraní. Pokud máte zájem, ozvěte se. Díky