A viete co je najlepsie na tom ,?ze ja som Vas tu "obvinila",ze nas nemate v spriaznenych kapelach a my sme Vas tiez nemali:)) ale uz som to napravila ,vsetko ok:)
ozaj,Lubos ,uz som ti poslala tie fotky zo SRL ,tak dufam ,ze dosli:)
majte sa ,stanka









