Masaku Screever - Úvod | Bandzone.cz

Masaku Screever crossover-nu-metal / Poděbrady

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • H.a.C.
  Nezařazeno
 • Ruce
  Nezařazeno
 • Steel
  Nezařazeno
 • Vietnam
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Regulérně u ledu

Vystoupení 10.10.2015 v Pátku jsme museli  zrušit neboť Květák ten samý den odlétá do USA.

Nadále trvající stagnace způsobila, že z lehkého spánku kapela přechází do hlubokého komatu. Někteří členové se tím pádem zaměřují na (staro)nové hudební projekty, či jinou uměleckou činnost. Květáka je možno vidět v Poděbradském divadle, společně s Pravčákem v kapele KLK a Kaňour co nevidět vyrazí na první hudební štace s novou smečkou z Nového Bydžova.


Zda-li je toto naprostým koncem existence kapely, nebo jen dalším z mnoha jejích hluchých období, zjistíme spolehlivě jen postupem času.

Na každý pád děkujeme všem za přízeň a společně strávené momenty během našich posledních vystoupení.

MS

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Philipo

Sakra chlapy to slyšim nerad!! Škoda že neuděláte nějakej poslední koncert. Vim že těch pauz už ste měli několik a vždycky ste se nějak vrátili a snad tomu tak bude i někdy v budoucnu...ale kdo ví jak to bude....byla by vás fakt škoda!!
BTW: Jendo kde teď budeš drtit struny??Abych věděl kterou bandu sledovat?? :-)

Jinak chlapy díky za každej koncert kde sem do krve pařil a užil si ho a doufám že ještě někdy na vás budu moc zajít....čus!! Fíla

Zobrazit všechny názory