Maryland - Úvod | Bandzone.cz

Maryland pop-rock / Rožnov pod Radhoštěm

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Šálek pravdy
  Nezařazeno
 • La bazar
  Nezařazeno
 • Wake up
  Nezařazeno
 • Love you more
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Koncert v Liře 6.10.

Ahojte,

tak léto už nám prakticky končí a my máme za sebou tři skvělé koncerty. Jen pro připomenutí: Na začátku léta jsme hráli na DOD Krásno, chvíli poté jsme zavítali i na Valmezský Gulášfest, kde jsme si zahráli před slovenskou kapelou Peha a nakonec jsme vystoupili i na Dnech guláše a piva v Rožnově. Fotky z těchto akcích najdete na facebookových stránkách naší kapely.

Teď už se ale soustředíme na hraní s kapelou Project F v Liře ve Valmezu. Hraní bude v sobotu 6.10. od 20:00. Nejprve začneme my, potom dvě hodiny budou hrát Project F a na závěr večera se vrátime na podium s Vašimy oblíbenýmy hity hlavně od Lucie, Wanastovek aj.

Těšíme se na vás!!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

ProKapely.eu

Zdravím,
předem se omlouvám za nevyžádanou zprávu, nicméně myslím, že by Vás mohla zajímat. Pracuji pro Tiskárnu Fryšták, která často a ráda podporuje kapely nejen z domovského Zlínského regionu.

Tisk - Jsme schopní vyrobit samolepky, placky, potištěná trička, polep blány kopáku, plachty, potisk CD i plakáty a letáky.

Trsátka - Nově také vyrábíme trsátka s potiskem pro kapely a fanoušky, více na: http://www.trsatka.webnode.cz

Podpora – Jelikož jsem také muzikant a vím, jak to mají kapely s financemi, je po dohodě možné nabídnout i sponzorskou cenu na výrobu plakátů, více najdete na http://www.tiskarnafrystak.cz

Mediální partnerství spolupracujeme také s nezávislým médiem pro mladé http://www.zlinskynocnik.cz, s jehož redakcí je možné domluvit bezplatné mediální partnerství, které vám může pomoct s propagací kapely a akcí, kontakt: sefredaktor@zlinskynocnik.cz

Pokud pro Vás tato nabídka není zajímavá, omlouvám se za zdržení.

fotojim

Děcka fotky s Guláša 2012 mám uš doma f kompě, fčul du na pifčo pak hají a pak sa do fotek pustím a jak bude fajná nálada tošš fotky pošlem. :)

PS: CD budu měť kdy?

Zobrazit všechny názory