Marvels - Úvod | Bandzone.cz

Marvels crossover-rock / Boudy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Marvels - Dva muži ve městě (1996)
  Nezařazeno
 • Marvels - Úchylárna (1996)
  Nezařazeno
 • Marvels - Zbytky války (1996)
  Nezařazeno
 • Marvels - Noční vlak (1996)
  Nezařazeno
 • Marvels - Úplně jinde (1996)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Veronika

Ty kráso říkám!!!! Tak jsem si na tebe Marceli vzpomněla a zkusila jsem zadat tvoje příjmení a vyskočili na mě písničky Marvels, já je poslouchala, já je znám. To je nostalgie jako bejk :o). Znám tě od Martina Blažků, byl jsi s náma na Turnerovce, kdyžj jsme tam měli soustředko s muzikálem Bůh a nebo Ďábel. TAk tě zdravim :o).

Marcelonus

Ahoj Wendy, tvůj dotaz přichází právě v čas. Po roční přestávce jsme s klukama minulý týden dali hlavy dohromady a pokud se vše sejde jak potřebujeme, tak chceme od září 2016 probudit naše vnitřní rockový čertíky. Drž nám palce ahoj a moc díky za podporu ahoj Marvels (Makrels)

Bez profilu

Vendy

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jeslti se něco připravuje-nějaká zábava jako bylo na Budech ! Bylo to užasný :) ! i když to bylo už před x roky ale ráda na to vzpomínám a koukám na DVD :) ! Díky Ahooooj :) Myslím si že by to bylo supér :) a nebyla bych určitě sama, kdo by se moooc těšil :)

Zobrazit všechny názory