Pic, já jsem pro...když nemůžem do Nahořan, tak alespoň do Zahořan :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pic, já jsem pro...když nemůžem do Nahořan, tak alespoň do Zahořan :-)
panove.... .20.12. mame hrat s despaires nekde v zahoranech... to je pocitam nekde u milevska... co vy na to? mam potvrdit?
ahoj, poslední (nebo dle infa nejspíše první:) kapelou ve volyni budeme my - prej aby to tam nebylo moc přepunkovaný:)
Udál jsem Vás já,psal jsem Vám mail jestli tam hrajete... pardóón :-))
Do zpěvu ne, jen do toho, co vyluzuješ...
Ucitele by meli drzet pospolu, proto doufam, ze mi nebudes troubit do zpevu:)
Vydíš jako vypovíš - od slova vydíti jako vypověděti (no ňák tu nepozornost a balmáž musim zamaskovat). Mě jim někdo udal, mám podezření na tělocvikáře... :-)))
to Jenyg: To vYdim - ale to mel byt asi vtip:)
ale ja tajil svou hudebni existenci pomalu 3 roky:)
Tak to vydíš, Moste, jakej já jsem chudák....
Jo,žáci se Vám tam chystaj,ale nakonec asi méně než bylo v plánu. Poslední vlak ze Strakonic do HáDé jede totiž v devět,takže nás přijede asi jen pár,autem... každopádně o autoritu se nebojte,žádnou nemáte... :D no nic,ten byl ze slabšího soudku,těšim se zejtra do Strak. Honza