tak maturanti usilovně pruděj jo :D to ďakujem no :D a co ty placy už víte jaký to budou ?
berrz
to most: tak bylo by to v bataljonu... to je v podstate na mustku, takze vlastna na vaclavaku:) ad placky.. udelal jsem osmdesat s detma a ctyricet oranzovejch... tak uvidime jak to bude vypadat... maturak nejni problem...







