S Mostem jsme se domlouvali na zk v neděli v 10h. Co vy na to?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
S Mostem jsme se domlouvali na zk v neděli v 10h. Co vy na to?
to berrz:a kdyby ti zbyl jeden ten plakatek na akci v xt3,tak bych mel zajem:)
Tak mne by se to siklo v sob nejak poo nebo v ned kdykoli-dopo i poo-ale spis asi poo:)
V sobotu bych mohl asi až nějak trošku později večer, v neděli kdykoliv...
Kucí, řikam to nerad, ale hrozí, že zavítam i na zkoušku... V so. odpolede i v ne. by to asi šlo. j.
no ja bych mohl i v sobotu... to zalezi asi na zbytku
Pic, takže zk v neděli?
to most: zmena... prijedu az v sobotu bo mame prej nejakej redakcni podzimni hodnotici vecrek/schuzi...
my to tam dojdem se zavadou vokouknout... placky by mely bejt snad uz pristi tejden na zkousce bo stroje uz se rozjely, tak rozbij prasatko:))
Dival jsem se na ten klub,neni tam zadny foto,ale je fakt temer na vaclavaku,takze nevidim problem:)
Ad placky.zamlouvam 15 s detma a 5 oranzad:o)