Ouu to je těžký říct jak...Marná snaha je bezvadnej název a jak jsem se jednou nudila ,tak jsem do vyhledavace dala pop-punk našlo mi to pár kapel teda spíš mnoho =oD Poslechla jsem pár a vy jste byli jedni z nich...Jsem ráda,že jsem vás našla...Muzika je fakticky úžasná!!! Zdraví _Iwett_
Bez profilu
Langus
Pic pánové, jak to vidíte se zk?







