chlapci, jak to udelame v ten ctvrtek? chce nekdo vzit z prahy? a jaky pivko byste si prali k piti na nahravani?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chlapci, jak to udelame v ten ctvrtek? chce nekdo vzit z prahy? a jaky pivko byste si prali k piti na nahravani?
Čus s pokorou si Vás přidáváme mezi spřízněné a těšíme se do ČB;) mějte se priima :)
Jo příčná flétna s trianglem to už je level nejvyšší :-)...eště si na to pořídit minikufřík...a říkat mu futrál :-)))
Oprava: zlá čarodějnice
Všechno sleduju a píšu si. Jako ta zlá čarodějnici z mraku v příbězích o Malé čarodějnici.
sem myslel, ze mas fandis spis pricnej fletne:)
Oki, mno trumpeta je prostě sqelej nástroj :-)...
Tak 1-3. Jenyg muze dorazit o neco pozdeji, stejne nikdy s nicim nepomaha a pak tam jen zbytecne prekazi a prudi:o)