Zk jedine sob, v nedeli nejsem.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zk jedine sob, v nedeli nejsem.
ad cedecko... pozde
ad zkouska... sobota nedele kdykoliv...
Bavil jsem se s Langem a tu zk v sob nevidi moc realne, ale jeste se to pokusi nejak prehodit. Je treba taky vytvorit novej playlist.
Taky jsme probirali ty remixy a dosli jsme k nazoru, ze tam podle nas dvou ani snad bejt nemusi.
Toho 6.6. zrusit, mam to ted trochu nabitejsi, s berrym jsem o tom mluvil.
Přepsat písmenka mi nepřipadá jako takovej problém.
Jinak alespoň ta čárka aby tam nebyla, když už tam musí bejt ten nesmysl.
Jak s tou Plzní 6.6.? Je třeba vyřešit...
uz koncim s debatama... mam to hotovy a uz to nexci predelavat:)
Abychom rozum(m)ěli...
a co třeba...marná snaha...abyste rozum měli nebo rozuměli...
No nový songy paráda kucíí :)
2 most: to je teprve zacatek... bude to jeste silenejsi... ale tak aspon je to kreativni...musime tam prece dostat trochu toho punku:)