Nemůžu, ani v so. či v ne. j.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nemůžu, ani v so. či v ne. j.
a nešlo by dneska večer? To by se mi hodilo nejvíce...
by asi slo... teda jestli budu nazivu:)
Zk v ned nejak odpo???
kluci co tohle? http://www.radiobeat.cz/cs/clanek-5278… dame dohromady pet nasich nejlepsich pecek?
hoši, tak se mi dneska dostalo do ruky to nový CDčko a jako ty remixy docela k zasmátí věci=D=)ae nejsou špatný... dobrá práce=) ae to první bylo lepčí;-)
jasan...budem radi:)
idealni by bylo asi dat zkousku nejak vecer a pak vyrazit rovnou na prase,ne?
ad cd... odeslano, objednano, jenikovo nazev, remixy se nestihly smaznout, potisk cedecka je trochu zjednodusenej, booklet bude z tvrdsiho papiru... tak snad to stihnou do ctvrtka udělat:) jo a jestli budete chtit nekdo odznaky, tak dejte vedet jaky a kolik...
Hej, ta nová placka vypadá pěkně vintage vinilově, snad až na chybějící logo supraphonu :-)
Nový songy jsou pohoda, asi si je džekDripnu no iTunes