Co se tyce kytarovyho komba, tak u mne no problem.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Co se tyce kytarovyho komba, tak u mne no problem.
Můžu v sobotu i neděli...pátek by taky šel, ale asi až nějak déle...pic
Patek vecer se mi moc nehodi. Ted jeste aby tam v pat nebo sob nebyla naka akce. Ono tam je ted skoro furt neco. Kdyby ano, tak by byla jeste moznost v ned dopoledne.
to most: covece mozna i jo... pracka nebude bo mi dneska rozrezali bricho a nemuzu nosit tezky veci... takze teoreticky byste se tam mohli ve trech s luckou zmacknout:) ad sobotni akce... teoreticky jo..ale patek vecer by byl mozna lepsi...
to MS: zkouska v sob vecer???
to berrz: hadam, ze v pat se k pracce dva cestujici jiz nevejdou,ze??
Neva. Ale kdyby tam byl ten Marshall, tak bych se nezlobil, lampy jsou holt lampy. Tatik zjistil, ze pry funguje VagonTV, kde se daji sledovat vystoupeni, tak to ve ctv zkusi.
jasan... cedecka vezmu vsem... pro jistotu:)) jo a kombo budes mit asi radsi svoje...a nominoval jsem ho jako erarni... neva?
OK. Prines mi pls do toho Vagonu tak 4 cd (tedy jestli jeste jsou), vsechno jsem rozdistribuoval:) Diky
2most... je to vic nez pravdepodobny... bo bych mel jet kolobrndit na velkou moravu
to berrz: tzn. ze nejedes vubec???