Most
Exekutori taky dostavaj dovoleny???:)))))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Exekutori taky dostavaj dovoleny???:)))))
Lang má dovolenóóóu óóóóuóóóuóóóu
jóóóó dovolenoóóóu jou jou:-)
ale jenom dva dnou ouououou
ale stejně dovolenóóóóóu oooouou:-)
chichi přeju příjemný zbytek pracovního tejdne óóóóuouou dovodovodovo léeéeéeéeée eeee nononoonononono óóóóúúúúúúúúúúúú:-)
no chtelo by to... ja uz svoje ovecky otravovat nexci:)
Na inkubatoru dostavame silene na zadek - asi budu muset udelat nejakou osvetovou kampan mezi studentama:)
http://youtube.com/watch?v=KYs6qo9G0QE skrytá reklama
Tak už trochu ladím formu na ten koncík:-) myslim, že to půjde..........
Sportovni neznalec:) a je to turne 4 mustku a ne mostu:))))))
co to je turne 4 mostu? znam jenom 3 :(
Navrhuju za každý dvě piva jednoho velkýho tojfla jako trest.
to alkorytmo sekce: snad dorazim vcas a ohlidam si vas:)
kdyztak vymyslim nejaky sazebnik na prohresky proti zivotosprave:o)