Neděkujte za přidání... :) jsme byla celkem překvapená,když jsem vás slyšela... nečekala jsem,kvalitu xD
berrz
no my prave s langem porad nevime, co si tam vzdycky suskate:)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no my prave s langem porad nevime, co si tam vzdycky suskate:)))
to berrz: jo,my se takhle normalne bavime o stupnicich, intervalech, notach apod:)))
jen abych vystih ten ojedinely okamzik, kdy bude jenyg plne pri smyslech - preci jen mu uz zacala skola:o)
no... nexces mu radsi brnknout?:) prece jenom vy muzikanti si vzdycky lip popovidate nez my z rytmickyho krovi:))
to berrz. oslovis posedleho dechare???
Pic já můžu kdykoliv........a jsem každopádně pro zkoušku:-)
cau kapelo,
jak to vidite s patecni zkouskou? nejsem si totiz moc jistej kondici myho prskoletu, tak buhvi kdy dorazim do volyne... (/snad do obeda) ale chtelo by to jeste pred koncertem nejak pocvicit a asi i se silenym decharem...
Neděkujte za přidání... :) jsme byla celkem překvapená,když jsem vás slyšela... nečekala jsem,kvalitu xD
Ucitele si je,na rozdil od exekutoru, zaslouzej:o)
exekutoři všechno berou, kromě nekřesťanskejch peněz.....taky dovolenou......njn ale to víš prázdniny nemaj jako někdo:-)
ja mam taky dovolenooooooooouuuuu... a to tri teeeeeeejdnyyyyyyyyyyy...:))) uz jsem napsal jednu seminarku a mozna do konce tejdne uzavru index:)) juchuchuuuuuuuuuu a nemusim psat zadny clankyyyyyyyyyyyy.... jeeeeeee oooooooo no neeeeeeeee:)