Nazdar Balda už je tomu tak uvidime zahulime na obscenu a pak spolu hrajem v zaři majte sa chlapaci
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar Balda už je tomu tak uvidime zahulime na obscenu a pak spolu hrajem v zaři majte sa chlapaci
Moc díky Baldo. Rádi jsme se zůčastnili a tebe rád viděl. Jindy zase, se ví. Majte se
no ty voeeeee jestli budete moct dojet aj s escape tak to beru vsema deseti!!!! jinak parada budu se tesit a ozvu se s podrobnostma
* za pátek Budweiss
zdarec. delam 10.zaří koncert ke svim narozkam. nechcete dovalit zahrat?rad bych vas videl dabli.yurka
Včera mazec hoši, dovalte zas!!!
na baráku v pondělí, masakr ... závidim takový místo :-)
Ahoj bando, takže tady máte fotky ze Slavonic: http://www.photomusic.cz/report/603…
Super !! Škoda že se na ten váš koncert nedostanu.. :-( Btw. zvu k poslechu nejnovějšího vocal coveru ( http://www.youtube.com/watch?v… ). Tak se držte chlapi, budu držet palce.