to je dobre ze odesel:D:D dyt se rozpadal:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to je dobre ze odesel:D:D dyt se rozpadal:D
haha, ja teda vcera mel ciro:-) je tu malo nahoty! love! love! love!
tak lidi, snažte se :) za par dni soutez konci a možnost ušetřit 250,- se rozplyne v nenávratnu!
Zdar hoši, tak máme dotazy, na to co berete sebou do heřmanova za techniku. My máme v současné době všechno v praze... takže jiřino, potřeboval bych pujcit buben, ale to já se s tebou ještě domluvim. Jinak máme nějaký bedny na zvuk PLUS mix. to vememe. A co se týče kytar-komb a bas komba, tak se ptáme jak jste na tom. Pepa z DDW
No spáchejte, to bude jenom dobře. Ještě byste mohli dorazit nkam sem k nám do našich končin..
Líbíte se:) a což takhle až budou lepší nahrávky..slint
Pánové, těšim se na coombal;-)
Myslíte, když to ještě nebyl coombál a byl to ušákov.)?
kluci chválim novej song....líbí se mi.... :)
chvilka filosofie:-)