Zdarek, dikes, man ;) Jojo, mam svy producenty, takze pohoda :) Mej se, PEACe !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarek, dikes, man ;) Jojo, mam svy producenty, takze pohoda :) Mej se, PEACe !!!
ahojik nemas za co dekovatii
REMIX September - Earth, Wind & Fire(by 3sk4) stahuj na strance..........
yés))mas to docela v klidku))tak pokračuj))mej se..čiáo El. =*
Al capone? Kdo si ty? chamillionare??:D chceš bejt slavnej? sám cejtíš že na to nemáš co? kolikrát už tě vypískali.. ale všechyn tyhle 15náctky ti věřěj... jen tak dál:D
oo:-) tak dekuju moc.. jinak vazne dobryy:-):-*
Děkujuuu =O* Jako uplně užasný fakt =O*****
pro KriplTalk: kdo si? Al Capone??
já to vidim jako takový nahromadění nechuti... projel sem pár profilů.. normálně sem nechodim(proto nemám profil a zakládat si ho rozhodně nebudu) všude stejná mrdka.. tenhle server ukazuje kam spěje českej rap. nechci vidět jak se v televizi objeví druhej leoš nebo marpo. holt to odnes tenhle looser za všechny.. bad luck:/
o životě vim hovno. Jesli víš víc tak povídej.. spamuj jak chceš ale nezabráníš tomu že tohle je lokální přebor a víc to nebude.. lyrika stylu učňák :D
ale určitě seš přesvědčená, že tohle je top mc.
to ti brát nemůžu:D