Zdar mar... kluk s bolku sa mi luuubi... aj beat aj flow... ja mam uz novy track na masteringu takze cakaj novu vec aj odomna... dam vediet... spolupraca bude urcite... maj sa cau
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar mar... kluk s bolku sa mi luuubi... aj beat aj flow... ja mam uz novy track na masteringu takze cakaj novu vec aj odomna... dam vediet... spolupraca bude urcite... maj sa cau
je to poho man zlepsi kvalitu a bude lepsi rap_:-)meir
neviem ako tie anglicke ale texty maš o ničom rap je slabý občas sa mi zda akoby si šušlal ....prepač ale vyznieš komicky aaa niesi na urovni podmazou ....tak ale prajem zlepšenie
Né si dělám srandu:)jen obdivuju tvou music...:)
Si piš mam zafixovanej každej tvůj pohyb tak bacha jo:D:-*
krutej novej track, ale prichazi muj cas je nad tim :P
AhOjky.. éj twoe tworba málo LuXus...;)
a to FoTo.. hm...:D
hehehe.... uwááá moje add twoje..;)
NIceeee ouu
libovka