JJ sem jeho brácha...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
JJ sem jeho brácha...
No znám... pařili sme s váma na komplech u nás v hospě! :D
jes jde to ale musis este trenovat jak ja a zlepsovat se a pak to bude dobry peace
Nesto Chvalim
Vysel snipetz na nase druhe EP ...tentokrat nese nazev "Víc než hudba" tak to zkontroluj na tomhle profilu. mej se many
jedu teprve ani ne dva měsíce...ale díky :)
No M@ny,nema to chybu:)Jen tak daaal....cekame na dalsi tracky:)
SkvěLýýý fakt=)
prostě bych to do vás neřekl...
Máte dobrej zvuk ...a jinak mě to zaskočilo že tvoříte ;)
No vy dva ste se hledali,až ste se našli...No plostě upááábomba vy dva....Jen tak dáál!!!!Držím vám palečkyy!!!*muck*