Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim :) , Poslechni novou věc a zanech koment :) oplatim díky :) https://www.youtube.com/watch?v=…
wuz zdarwimte raperko..sem curwa....masovy wrazi....posloucham te a na mi desce mi chybi feat z zenou gdybys mela chut to prodebatowat napis mi tam na muj bz profil..zatim wuz a drz to pevne!!!!!gdybys tapala kouni na youtube..
mannia - nejlepší raperka na české scéně!!!! :)
Čago. Pokud bys scháněla autorský, nesamplovaný, multižánrový beaty. Čekni: http://bandzone.cz/kanybeats
měj se.
Zdravím, nabízím tvorbu beatů trochu jiného stylu. Jestli máš rád originální instra s nádechem živého orchestru, piš.
Díky!
T.
Rozhodně nekonči a Pokračuj...Je v tom kvalita..
super!
Ahojky mě uchvátil track s názvem Larry moc mocný song jen tak dál
ahoj Mannio Dej Šipku na tu 1 skladbu hned cco mas děkujii zdravi tě DeoexXxMan