RKK: vacsina MM tvori aj mango salseros. meno kapely utvaral kazdy jeden muzikant, ktory v MM kedy hral, to neznamena ze kazdeho budeme spominat v strucnom profile. MM a MS vobec taketo veci ani neriesia, tak neviem, preco to riesis ty.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
RKK: vacsina MM tvori aj mango salseros. meno kapely utvaral kazdy jeden muzikant, ktory v MM kedy hral, to neznamena ze kazdeho budeme spominat v strucnom profile. MM a MS vobec taketo veci ani neriesia, tak neviem, preco to riesis ty.
pokial viem tak ti clenovia mango salseros hravali pred tim v molas a aj oni spravili molas take meno ake ma aj ked salseraci este hrali za molas vtedy bol aurel....a kedze ti hudobnici salseros vam takto ,,pomohli,, by ste mohli apson do historie o tom nieco napisat
RKK: mango salseros je samostatny projekt, ktory zije svojim zivotom. rovnako tu nespominame quarteto el poderoso, ci mango percussion, teda dalsie projekty sirsej mango rodiny. suvislost medzi salseros a aurelom trochu nechapeme, skus priblizit.
karbo: MM nehra salsu, ani sa na nu nehra. je to hudba dnes oznacovana ako world music, fusion. spieva ju biely spevak a nehra sa na cierneho. ak potrebujeme cierny spev, pride cierny spevak (co si si ako pozorny posluchac v ukazkach urcite vsimol). skus priblizit, co myslis pod pojmom "ze vam to trochu kope". ci to ma atmosferu, je vecou nazoru a vkusu, pre niekoho ma, pre niekoho nie. kazdopadne, vdaka za nazor.
Čau Blava,
kolko vás pre pána je ???:-)))
inak v poho...Slávo
no pokud mám bejt kibic.. tak mě to moc nedostalo.. sice ste mi připomněli, že sem salsu dlouho neslyšel, ale v tý vaší performaci slyšim, že to zpívá běloch - - bez jiskry.. nehledě na to, že Vám to tam občas kope.. a nebo mě kope v uších.. nicméně pro mě to nemá atmosféru.. a ta je pro mě u salsy nejdůležitější.
by ste mohli aspon spomenut na Mango Salseros vsak ty clenovia ziskali mango molas priaznivcou aurela
Jojo, je to moc dobrý, zabíjí mě Batucada
Zdraví Ondra
joooj chlapi, tak som Vás zhliadla u Yxa v Metre, bolo to veľmi príjemné :-) len tak ďalej!!
Čaute bratia!!! Vitajte na Bandzone!!!
nazivo ste uplne uzasnii! :D