Mango Molas - Názory | Bandzone.cz

Mango Molas world music / Bratislava

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

02. července 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Quinto Elemento
    Nezařazeno
  • Aeroporto Batucada (feat. Yvonne Sanchez)
    Nezařazeno
  • El Barco
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

RKK

pokial viem tak ti clenovia mango salseros hravali pred tim v molas a aj oni spravili molas take meno ake ma aj ked salseraci este hrali za molas vtedy bol aurel....a kedze ti hudobnici salseros vam takto ,,pomohli,, by ste mohli apson do historie o tom nieco napisat

Mango Molas

RKK: mango salseros je samostatny projekt, ktory zije svojim zivotom. rovnako tu nespominame quarteto el poderoso, ci mango percussion, teda dalsie projekty sirsej mango rodiny. suvislost medzi salseros a aurelom trochu nechapeme, skus priblizit.

karbo: MM nehra salsu, ani sa na nu nehra. je to hudba dnes oznacovana ako world music, fusion. spieva ju biely spevak a nehra sa na cierneho. ak potrebujeme cierny spev, pride cierny spevak (co si si ako pozorny posluchac v ukazkach urcite vsimol). skus priblizit, co myslis pod pojmom "ze vam to trochu kope". ci to ma atmosferu, je vecou nazoru a vkusu, pre niekoho ma, pre niekoho nie. kazdopadne, vdaka za nazor.

_karbo

no pokud mám bejt kibic.. tak mě to moc nedostalo.. sice ste mi připomněli, že sem salsu dlouho neslyšel, ale v tý vaší performaci slyšim, že to zpívá běloch - - bez jiskry.. nehledě na to, že Vám to tam občas kope.. a nebo mě kope v uších.. nicméně pro mě to nemá atmosféru.. a ta je pro mě u salsy nejdůležitější.

Bez profilu

RKK

by ste mohli aspon spomenut na Mango Salseros vsak ty clenovia ziskali mango molas priaznivcou aurela

Livča

joooj chlapi, tak som Vás zhliadla u Yxa v Metre, bolo to veľmi príjemné :-) len tak ďalej!!

Bez profilu

Trhnisi

nazivo ste uplne uzasnii! :D