libi se mi tva produkce dost,,,slo by spolupracovat?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
libi se mi tva produkce dost,,,slo by spolupracovat?
Mikee:
:D:D dobre ty
pravda: Tak koukám, že známý maďarský komplex se stále nedaří odbourat :-). A si to bolí vědět, že největší povl byl je a bude na východ od českých hranic, národ, který nic nedokázal a NIC NEUMÍ, snad jen vézt se na zádech silněších (Maďarsko, FAŠISTICKÉ NĚMECKO, ČR) bez kterých by jste byly jen zaostalý pruh země.Ano chápu, že máš komlexy, že někdo jezdí v pěkném autě a na slovensku se prodávají koloběžky.Chápu, že ti vadí oblíkat se do použitých pytlů když na západě se nosí Versace.Chápu, že ti vadí že slovenské vyžírky okupují většinu obchodů v pohraničí.Byl bych sto pochopit, že tě sexuálně vzrušuje když tě lidi mají za největší špínu.Takže i vcelku chápu, že jsi nic nedokázal mimo svého tlachání a obtěžování spousty lidí :-).
Přeji brzké uzdravení a začlenění se do normální lidské společnosti :-)
PRAVDA:
hahaha tak ted jsi me rozesmal :D:D:D
nemam na tebe cas sorry
TAKYCH AKO TY POZNAM.MYSLIA SI CELY DEN ZE MAJU DRAHE AUTO A PRACHY ABY MALI ASPON TROCHA SEBAVEDOMIA.PRIDE DEN KEDY SA OCITNES V REALITE A BUDE TA TO BOLIET
kámo dobrá tvorba:) čekuj moji novou věcičku a okomentuj díky peace a měj se:)
ooh ty to maš taky v poho..podlouhe dobe zas nekdo kdo se mi i libi:)
hele oki s tim se pocita ale tak asi spis pak pac ted chci hodne potrenovat...ja se ozvu
j hele shanim nekoho kdo by mi robil instruentalky tak kdyby se ti chtelo tak se ozvi na my icq 213086165
j kamo fakt husty jen tak dal..text good