jooo libi se me to jako svine kamo pres co jebes beatz?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jooo libi se me to jako svine kamo pres co jebes beatz?
hodne v pohode
Yeah Mamem Detečka press :D Peka jak je Hosi :D
Zdraviim te meen cekuj DISS na Tequila MC z Hradiste ,.. a okomentuj jestli chces diiky,.jinak fakt dobra hudba,.libi se mi to
Nová šupa "Nechod proti nam", http://bandzone.cz/bpcrew1 >>> Poslouchej a hod koment, važně to stojí za poslech
-
jen tak dal dotahnete to hodne vysoko mej te se ....
uaaaa co ti jebeeee:D ...fajn songy:) snnipet vyzera dost zaujimavo urcite vypocujem:)
peace man! čekuj track "vzpomínky na grwls" ..snad se bude líbit...ciao
Zdar méén, nice věci... kontroluj playlist...
taky tě zdrawim.. je to v klidu ..HODNĚ v Klidu..!!! Měj se...;-) www.bandzone.cz/c3