ahoj, tak ted jsem doposlouchala a nemuzu rict, ze je to spatny
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj, tak ted jsem doposlouchala a nemuzu rict, ze je to spatny
sleduju to delší dobu,baví mě to,pecka))
jj ..mas talent..:);)fakt talent..Hazim si te do spřízněnejch..mněj se pekně
zdrawim... to sou dost sqelly tracky... paradni LP :) mas talent.. fag :D du to stahnout :D mej se!!!
kuju moc =o)
ouuuuuuu tak toe vražda =o) fakt nádherný jako!!!!! nejlepší hlas =o) jen tak dál =o) tywe nemůžu z toho =oD
Díky za comennt .. Vim , že ze zvukem je to špatný .. Jinak LP co jste vydali je TOP ! Nedá se tomu nic vytknout , můžu jenom pochválit .. Čao ..
Jojo..kvalitni..;)
Zdravim dost dobrý tracky.Dlouho jsem tu už nenarazil na někoho kdo by takhle diktoval...poslechni si naše tracky a brzy čekej nový
Čau man..Chtěl jsem se tě zeptat na nějakou spolupráci..Když by ti to přišlo možný tak se mi prosim tě ozvy díky zatim se měj..S pozdravem Zero!