pecka pecka:))
Mortis
Congratz. panowe dalshi krutej track :-)) solte to dal at je co poslouchat ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Congratz. panowe dalshi krutej track :-)) solte to dal at je co poslouchat ;-)
pecka pecka:))
Máš hodně beaty i rapy!!! Máš styl
www.bandzone.cz/mcskrivi
Zdarek bro, mazecek, jak jsem ocekaval !!! Fakt krutej song, uz se tesim na LP, zas bude co poslouchat ;) PEACe !!!
me to bavi..je to dobry tesim se na lp
brooo nejlapsiii tesim se na LP !!!
Chci vic ty grazle! Tesim se na LP jak male decko na jeziska ... :)))
"Milujes muj-muj-muj styl!" Supercrooo
Piroch
Je to fakt mazec , Lp bude určitě nášleh ... a přeju snim hodně úspěchů .. pheez ..
Hodně dobře beat 12.. z toho bych umřel jak je našlapaný..
JJ , každopádně bych do toho stebou šel , protože mě to fakt chytlo ..