Je to dobry !!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Je to dobry !!
Kvalitka !! cekuj muj profil !! Peace
Jo deto dobrý texty peace:-p čekuj Báru Marcin:-D
Jo je to dobrý :-)
zdar khejmo, na maximum je na "MAXIMUM"... suppa věc))
cuzz, dik...mas hodne dobrou flow...
Vklidku veci....
Díky man:)...brzo čekuj novej track,kterej už je nahranej jen čekáme na Dysmusaxe až to smícha.Tvoje tvorba je taky good je vidět,že to máš v hlavě uspořádaný...kontroluj www.myspace.com/fatalstory a at se ti daří čau DANNY THICK
Zdravím, mám na profilu nový trek do contestu na mybattle(Rychle a zbesile), tak čekuj a hoď komentt!!měj se..
čuurst kaamo,libi se mi tvuj styl, sedlo by mi to do par veci,jsem z Gesta w rhymech crew,pokud mas zajem o produkci tak dej vedet....www.bandzone.cz/booprodukce