Malice Brown - Úvod | Bandzone.cz

Malice Brown indie-rock / Přerov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Easy To Start Over (one mic demo shit)
  Nezařazeno
 • Like We Are Ocean (one mic demo shit)
  Nezařazeno
 • Rain In My Head (one mic demo shit)
  Nezařazeno
 • Dangerous Lovely Words (one mic demo shit)
  Nezařazeno
 • Dying Dream Of Happy Future (one mic demo shit)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Poslední šance

Inu, neříká se mi to snadno, ale...

eMBéčko, Malice Brown, moje milovaná kapela, KONČÍ!!!

Bohužel je to tak. Hlavní zásluhu na tom má můj odjezd za studii do zahraničí. Kruté to rozhodnutí. Pokud bych měl ovšem zaset mezi naše fanoušky alespoň semínko naděje, třeba se za rok opět setkáme. Dost sentimentu! Na truchlení ještě bude času.

V tuto chvíli mám na VÁS VŠECHNY prosbu. Nemáte někdo nápad na místo konání rozlučkového koncertu v Přerově, či v blízkém okolí? Já vyzkoušel kde co všechno, nicméně buď je přes prázdniny zavřeno, nebo obsazeno, případně hlasitější koncerty (a to sem se snažil předstírat, že hrajem skoro folk) mají zakázaný od města. Docela to hoří, pač 23. srpna balím čamadan a odlítám na sever. Takže v případě, že máte volnej kvartýr (a hluchý sousedy), klidně do něj napakujem krámy a uděláme si megalomanskej intergalaktickej večírek. Hlavně se ale musíte ozvat na náš mail či telefén. Tak zatím a předem dikes za podporu.

fefe

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Jacob STAR

sice znam predem odpoved ale presto se musim zepta :)) ja delam HIP-HOP a chtel bych udelat nejaky spolecny track takovou zmenu jsem z Hranic na Morave tak kdybyjste meli zajem dejte prosim vedet na icq 249713725 diky :) JS

Unna

vy sráči! ani na poslední pohřebnej koncert ste to nedotáhli. teď se z vás sice stanou legendy, když to pošlete k ledu, ale tím víc mě to nasere, protože si uvědomím, že jsem s váma neměl tu čest sdílet podium.
tak teda rip. ale snad není všem dnům konec.

wenca /DVRSF/

..mnohokrát dikec za podporu pánové, je mi vážně líto, že jste nemohli vystoupit, kapela DVRSF se těšila na Váš neotřelý mad-indie šupec, snad příště, těšíme se....wenca/DVRSF/

Zobrazit všechny názory